Ako si objednať čistenie obuvi? Návod a porovnanie programov čistenia obuvi

od feb 19, 2022Čistenie obuvi0 komentárov

Odporúčame

Pre milovníkov obuvi odporúčame minimálne Premium cleaning (prémiové čistenie). Obuv dostane hĺbkové povrchové čistenie, ktoré zaručí čistotu, dezinfekciu a oživenie farieb. Mokré čistenie podrážky, odstránenie zápachu a obuv ochránime impregnačným sprejom. Samozrejme pranie šnúrok, je súčasť každého programu. Ak si však potrpíte na detail a dvojitú ochranu obuvi, odporúčame vám Ultimate cleaning. Súčasťou tohto programu je aj obnovenie tvaru tenisiek.

1. Výber programu

2. Odoslanie obuvi k nám

Vlastná doprava

Ak ste sa rozhodli využiť vlastnú dopravu máte na výber z viacero možností dopravy. Ako prvé musíte obuv, ale zabaliť. Obuv zabalíte do krabice. Najideálnejšie je ak máte krabicu od obuvi a zabalíte ju do ďalšej krabice väčšej (dvojitá krabica). Následne ju dôkladne zalepíte lepiacou páskou. Obuv máte zabalenú a teraz môžeme pokračovať na odoslanie. Aké máte možnosti? Využiť môžete služby Slovenskej pošty, Packety (Zásielkovňa), Kuriér (GLS, DPD, UPS, Geis, Poštový kuriér), obuv nám môžete priniesť osobne (v tomto prípade môžete priniesť obuv aj v taške).

Pick & Ship

V spolupráci s firmou GLS poskytujeme službu Pick & Ship, čo znamená v slovenčine vyzdvihnúť a odoslať. Ak ste si objednali túto službu, dohodneme si s vami aký deň a čas vám vyhovuje, miesto kde balík kuriér vyzdvihne a následne objednávame službu. Dôkladne zabalený balík viď. vlastná doprava vyzdvihne u vás kuriér podľa dohody a prinesie k nám na čistenie. Výborná služba pre ľudí, ktorí chcú aby bolo o všetko postarané a nemuseli sa zaťažovať odosielaním a hľadaním spôsobov na doručenie. Služba je spoplatnená sumou 7 €.

3. Oprava obuvi

Oprava obuvi je individuálna pre každého zákazníka. Najlepšie je ak nám pošlete fotku vašej obuvi s problémom, ktorý vás trápi. Následne váš problém konzultujeme s obuvníkom a odosielame vám spätnú väzbu. Po odsúhlasení opravy a ceny z vašej strany pristupujeme k oprave obuvi, aby bol výsledok, čo najviac podľa vašich predstáv.

Záver

Ďakujeme za pozornosť a veríme, že sme mnohým uľahčili rozhodovanie v prípade, že plánujete využiť naše služby. Tešíme sa, že využívate čistenie obuvi u nás. 🙂

Jednoduchší objednávkový formulár:

12 + 15 =

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *